Unibouw helpt fitnessmerk ZEUZ aan superstrak pand in Gemert
In de Griekse mythologie was Zeus de oppergod, de heerser over hemel en aarde. In de Gemertse mythologie is het bijna gelijknamige ZEUZ nog niet zó dominant, maar het is aardig op weg om de (fitness)wereld te veroveren. Dat doet het bedrijf van de jonge ondernemers Jochem en Julian van Daal binnenkort in een imposant en hagelnieuw nieuw pand in Gemert. En voor de bouw daarvan zorgt Unibouw.
Het begon met een ingevuld contactformulier…
Voor de start van onze samenwerking reizen we vijf jaar terug in de tijd. Jochem en Julian, die in 2018 de RX Group oprichtten, vulden het contactformulier op onze site in. In het opmerkingenveld formuleerden ze hun vraag: ‘We hebben een kavel in Gemert, kunnen jullie meedenken over een eerste budgettering?’
Tuurlijk konden we dat. Het werd een plezierig oriënterend gesprek, dat niet meteen uitmondde in concrete bouwafspraken. Bij nader inzien was het toch niet het perfecte moment, gezien de groei van RX Group B.V. zou het pand al snel te klein worden. Daarom leek het huren van een extra magazijn op dat moment een verstandigere keuze.
Concretere plannen
Wat in het vat zit, verzuurde ook in dit geval niet. De Van Daal-broers waren nog steeds even vastbesloten om – letterlijk – iets moois neer te zetten als vijf jaar eerder. Opnieuw gingen we om de tafel, dit keer met het duidelijke doel om hun wensen te vertalen naar een pand met een stoere uitstraling aan De Leije in Gemert. Dat pand is namelijk bestemd voor ZEUZ, een van de voornaamste merken van de RX Group. ZEUZ verkoopt fitnessartikelen en levert, behalve via de eigen webshop, via grote namen als Amazon, Bol en Decathlon.
Een transparant, eigentijds pand
Het gebouw wordt een bedrijfspand van ongeveer 2.600m2, inclusief mezzanine, circa 250m2 kantoorruimte en verdiepingsvloer en een showroom. Ook zorgen we voor meer dan genoeg ruimte voor de opslag van goederen. Het pand krijgt een stoere touch, verklapt commercieel adviseur Rogier Jansen van Unibouw. “Onze architect Maarten Janssen maakte een ontwerp vol glas en stijlvol zwart. Het wordt een transparant pand met veel uitstraling, dat perfect aansluit op het imago van het merk en past bij de wensen van het bevlogen ondernemersduo.”
Goede buur
De start van het project staat gepland voor komend jaar. Na de oplevering en kan ZEUZ inhuizen, even flink sjouwen, maar dat is een goede fitnesstraining. En een leuk detail: de buurman van ZEUZ is Truckjunkie. Ook een jong bedrijf met enthousiaste mensen die houden van gas geven. Dat gaat dus vast wel klikken, als Jochem, Julian en hun team eenmaal verhuisd zijn. En met ons klikt het nú al. We hebben er zin in om hier iets bijzonders neer te zetten!