uniek in volumebouw
Get Adobe Flash playerFlash

Team Unibouw

 

Jeroen Verbakel
Directeur

jeroen@unibouw.eu

Anke Raijmakers- van Horik
Office manager

anke@unibouw.eu

Jos Vennekens
Administrateur


jos@unibouw.eu

Fred Eggenhuizen
Commercieel technisch adviseur regio Noord

+31 (6) 46212444 - fred@unibouw.eu

Rogier Jansen
Commercieel technisch adviseur
regio Oost/Midden

+31 (6) 52375383 - rogier@unibouw.eu

Giel Martens
Commercieel technisch adviseur Duitsland

+31 (6) 11911042 - giel@unibouw.eu

Gerald Sterkenburg
Commercieel technisch adviseur West

+31 (6) 47693230 - gerald@unibouw.eu

Martijn van Deursen
Commercieel technisch adviseur

+31 (6) 43011992 - martijn@unibouw.eu

Getske van Dijk-Huijbers
Commercieel secretaresse

getske@unibouw.eu

Stefan Swinkels
Hoofd realisatie

+31 (6) 16411892 - stefan@unibouw.eu

Laurens van Harten
Projectcoördinator

+31 (6) 23690932 - laurens@unibouw.eu
Henrik Bloks
Projectleider

+31 (6) 33106265 - henrik@unibouw.eu

Remy Jacobs
Projectleider

+31 (6) 17976875 - remy@unibouw.eu

René Tiemessen
Projectleider

+31 (6) 20494747 - rene@unibouw.eu

Johan Verbeek
Uitvoerder

+31 (6) 50883789 - johan@unibouw.eu

Petri Verhagen
Uitvoerder

+31(6) 33638112 - petri@unibouw.eu
Walter van Rooij
Uitvoerder

+31 (6) 16411893 - walter@unibouw.eu

Glenn van de Ven
Bouwkundig tekenaar - 3D modelleur

glenn@unibouw.eu

Jan van Bergen
Bouwkundig tekenaar - 3D modelleur

jan@unibouw.eu

Luc van de Weijer
Bouwkundig tekenaar - 3D modelleur

luc@unibouw.eu
 

 


Oost-Om 59
5422 VX Gemert
Nederland
Postbus 36
5420 AA Gemert
Nederland
T +31 492 - 33 80 10
F +31 492 - 33 80 11
info@unibouw.eu